top of page

Co to jest antyrefleks i jakie ma zastosowanie w okularach?
Jak wybrać okulary z antyrefleksem?

Okulary antyrefleksyjne damskie i męskie

Okulary z antyrefleksem.

14 DNI NA ZWROT

ETUI I ŚCIERECZKA W PREZENCIE

50 zł RABATU NA OKULARY DO 31.05.2024r
KOD "okulary50"

Antyrefleks co to jest?

Okulary to nieodłączny element codzienności wielu z nas. W naszym otoczeniu na dobre zagościły smartfony i komputery. To właśnie wokół tych urządzeń toczy się dzień co raz większej liczby osób. Ale czy Twoje oczy są na to gotowe? Czy zdajesz sobie sprawę jak mocno obciążasz swój wzrok nieustannie wpatrując się w ekrany i monitory? Dlatego warto jest odpowiednio chronić swoje oczy zanim będzie po prostu za późno i wada wzroku się pogłębi. Przy wyborze nowej pary okularów warto skorzystać z dodatkowych uszlachetnień nakładanych na soczewki. Co raz częściej wybór pada na okulary z antyrefleksem i jest to bardzo dobra wiadomość, ponieważ świadczy o tym fakt, że ludzie podejmują zakup z większą świadomością. W trosce o komfort użytkowania okularów wszystkie oprawki dostępne w BLUEBERRY OPTIC wyposażone są w powłokę antyrefkesyjną dzięki czemu nie musisz ponosić żadnych dodatkowych opłat.

Spis treści:

Nasze standardowe szkła zawierają:

Powłokę antyrefleksyjną, ochronę UV, niwelowanie odbić i odblasków

Są utwardzone i bardziej odporne na zarysowania

Bestsellery - okulary z antyrefleksem

Sprawdź kilka najpopularniejszych modeli z naszego sklepu internetowego. W trosce o Twój komfort wszystkie oprawki są wyposażone w minimum szkła z powłoką antyrefleksyjną. 

Co to jest antyrefleks w okularach - okulary antyrefleksyjne.

Co to jest antyrefleks w okularach - okulary z powłoką antyrefleksyjną.

Okulary z antyrefleksem jak działają i ile kosztują? Antyrefleksyjne okulary redukują odbicia i odblaski w okularach. Antyrefleks, a właściwie powłoka antyrefleksyjna nakładana jest na szkła z antyrefleksem w procesie produkcji dzięki czemu szkła mają maksymalnie przejrzystą jakość patrzenia. Powłoka antyrefleksyjna sprawia również, że przez szkła przechodzi więcej światła niż w standardowych szkłach okularowych bez antyrefleksu.

Co to jest antyrefleks.

Korzystając z okularów z antyrefleksem na co dzień zobaczysz znaczą różnicę w jakości widzenia. Rozpraszające refleksy po prostu znikną. Dodatkowo bardzo ważnym atutem jest to, że nasi rozmówcy będą mogli wyraźnie zobaczyć nasze oczy zza okularów, a nie białe odblaski tak jak ma to miejsce w przypadku zwykłych szkieł. Różnice zobaczysz również na zdjęciach. Dowiedz się więcej na temat szkieł dostępnych w Salonie Blueberry Optic sprawdź nasz podręcznik szkieł okularowych.

Okulary z antyrefleksem - kiedy wybrać?

Jak wybrać okulary z antyrefleksem?

Powłoka antyrefleksyjna ma bardzo dużo zalet które ułatwią Ci co dzienne użytkowanie. Na pierwszym planie warto wspomnieć o estetyce, teraz już nic nie będzie zasłaniało Twoich oczu. Podstawowy antyrefleks warto wybrać w każdym przypadku, ponieważ podwyższa on kontrast widzenia dzięki czemu obraz jest bardziej wyraźny i ostry. Dodatkowo szkło jest bardziej śliskie przez co łatwiej utrzymać je w czystości.