top of page

Okulary zerówki do komputera z filtrem światła niebieskiego

DLA OSÓB KTÓRE CHCĄ CHRONIĆ SWÓJ WZROK

okulary-zerowki-do-komputera.jpg

14 DNI NA ZWROT

ETUI I ŚCIERECZKA W PREZENCIE

50 zł RABATU NA OKULARY DO 31.05.2024r
KOD "okulary50"

Coraz większa liczba osób kupuje okulary zerówki do komputera ze względu na zmieniający się tryb i charakter swojej pracy. Pandemia pokazała jak wiele zadań można realizować zdalnie z poziomu komputera lub telefonu. Skutkiem ubocznym i to bardzo poważnym jest dynamicznie postępująca wady wzroku. Nasze oczy które fizjologicznie nie są przyzwyczajone do ciągłego patrzenia na bliskie odległości przechodzą prawdziwą katorgę. Warto przeciwdziałać takim zjawiskom dlatego zlecamy regularne używanie okularów zerówek do komputera które nie tylko zabezpieczą Twój wzrok przed szkodliwymi następstwami szkodliwego światła niebieskiego, ale również poprawią Twój rytm dobowy dzięki czemu będziesz się lepiej wysypiać.

WSZYSTKIE MODELE OKULARÓW

Zerówki do pracy przy komputerze z filtrem Blue Light.

Okulary zerówki z antyrefleksem blue control to idealne rozwiązanie do osób które dużo czasu spędzają przed ekranem monitora. W naszym sklepie internetowym znajdziesz okulary które zablokuję szkodliwe światło niebieskiego. Urządzenia które emitują światło niebieskie: tablet, smartfon, telewizor, ekran laptopa. Okulary zerówki do komputera zostały zaprojektowane w celu zmniejszenia ilości niebieskiego światła, które jest emitowane z ekranów cyfrowych. Pomagają one poprawić kontrast i zmniejszyć zmęczenie oczu spowodowane długimi godzinami wpatrywania się w ekran komputera lub innego urządzenia elektronicznego. Dodatkowo mogą pomóc w utrzymaniu właściwego nawilżenia oczu i zapobiec ich suchości.

Jakie są modne okulary do komputera zerówki?

Wśród najmodniejszych oprawek zerówek do komputeraokulary kocie oczy metalowe które bez wątpienia są naszym bestsellerem. Warto wziąć pod uwagę również klasyczne okulary okrągłe które oferują ponadczasowy wygląd. Retro kwadratowe okulary są również doskonałym wyborem dla tych, którzy szukają czegoś nieco bardziej vintage. Wreszcie, są okulary w stylu aviator, które zapewniają stylowy i wyrafinowany wygląd. Pamiętaj są to tylko wskazówki. Okulary do pracy przy komputerze zerówki muszą być przede wszystkim wygodne i musisz się w nich dobrze czuć ze względu na to, że spędzisz w nich dużo czasu.

Jak wybrać okulary do komputera zerówki?

Aby wybrać odpowiednie okulary zerówki do komputera z filtrem blue light musisz poznać kształt swojej twarzy. Oczywiście przed decyzją o zakupie zerówek warto udać się na badanie wzroku w celu ustalenia czy na pewno potrzebujesz okularów zerówek czy jednak okularów korekcyjnych do komputera. Jest to bardzo ważne ponieważ nie jest to mała inwestycja finansowo. Nasz oferta uwzględniająca modne okulary zerówki jest bogata różne kształty i kolory oprawek, tak aby każdy mógł wybrać coś dla siebie!

Rodzaje i soczewki zerówki z filtrem światła niebieskiego.

Okulary do komputera zerówki posiadają powłoki antyrefleksyjne które wyposażone są w filtr zapobiegający przenikaniu światła niebieskiego do naszego oka. Powłoki te pomagają również zmniejszyć odblaski od ekranu komputera. jednocześnie pozwalają odciążyć zmęczone oczy, ułatwiając jednocześnie skupienie się na ekranie. Jeśli nie korzystasz z urządzeń cyfrowych więcej niż 3 godziny dziennie okulary zerówki do komputera nie są dla Ciebie. Wystarczą Ci okulary z antyrefleksem podstawowym których chroni oczy przed promieniowaniem UV oraz przed sztucznym światłem np. biurowego oświetlenia. 

Czym różnią się okulary zerówki do pracy przy komputerze od innych okularów z antyrefleksem?

Pierwszą podstawową różnicą jest to, że okulary zerówki do komputera posiadają specjalną powłokę blue light która dedykowana jest osobom które dużo pracują przy komputerze lub smartfonie. Kluczową zaletą tych soczewek jest odbijanie w 95% szkodliwego dla naszych oczu światła niebieskiego. W naszej ofercie okulary zerówki do komputera mogą mieć różne kształty, fasony oraz kolory. Podczas pracy przy monitorze zobaczysz zdecydowaną różnice. Okulary zerówki z antyrefleksem standardowym wyposażone są w szkła które nie chronią bezpośrednio przed światłem emitowanym podczas pracy przed komputerem, natomiast doskonale chronią przed promieniowaniem UV na które jesteśmy narażeni podczas przebywania na dworze. Okulary z antyrefleksem sprawują się również doskonale podczas pracy w sztucznym oświetleniu tam gdzie jest bardzo mało naturalnych promieni słonecznych. Nasze oczy nie są fizjologicznie przystosowane do przebywania przez długi czas w sztucznym oświetleniu. Jeśli masz wadę wzroku w naszym salonie znajdziesz okulary korekcyjne wykonane zgodzie z receptą na okulary, aby w pełni dbać o swój wzrok. w przypadku jakichkolwiek pytań warto skontaktować się z naszym działem obsługi Klienta.

Co musisz wiedzieć wybierając okulary zerówki damskie do komputera?

Po pierwsze musisz wybrać odpowiednią oprawkę do okularów. Co wcale nie jest takie proste.  Jeśli chodzi o wybór odpowiedniej oprawki do okularów, musisz wziąć pod uwagę kilka różnych czynników. Przede wszystkim powinieneś zwrócić uwagę na kształt i rozmiar swojej twarzy. Okulary zerówki do komputera muszą być dopasowane idealnie do Ciebie, dlatego, że będziesz w nich spędzać dużo czasu. Różne oprawki okularowe mają różny kształtów i rozmiar dlatego poświeć na to dużo swojego czasu i upewnij się, że jest to odpowiednia para. Aby odpowiednio zadbać o swój wzrok należy również rozważyć styl okularów posiada odpowiedni antyrefleks w szkłach. Dodatkowo, pomyśl o kolorze i materiale oprawek. Szczególnie ważny jest materiał, ponieważ część osób może być uczulona na nikiel który jest składnikiem oprawek metalowych. W takim przypadku zalecamy wybór oprawek z acetatu wraz z plastikowymi zausznikami lub oprawek tytanowych które są pozbawione niklu.

Czy oprawki zerówki chronią oczy?

Okulary zerówki mają bardzo wiele zalet. Po pierwsze okulary zerówki z antyrefleksem podbijają kontrast widzenia oraz sprawiają, że widziany obraz ma maksymalną ostrość. Okulary zerówki do komputera chronią przed zaczerwienieniem oczu ponieważ naturalnie sprawiają, że więcej mrugamy podczas pracy przy komputerze. Konsekwencją tego jest lepsza jakość widzenia. Światło niebieskiego jest to odpowiedzialne za pobudzenie naszego organizmu w związku z tym automatycznie podczas korzystania z urządzeń elektronicznych późnym wieczorem z naszego organizmu zostaje wypłukana melatonina. Miedzy innymi to odpowiada za nasze kłopoty z zasypianiem i brak efektywnego snu.

Okulary zerówki ochronne do komputera.

Wiele osób nosi okulary zerówki ochronne do komputera co jest bardzo ważne w dzisiejszych czasach. Warto przeciwdziałać globalnemu problemowi związanemu ze wzrokiem za którego drastyczne przyśpieszenie odpowiada pandemia. Jednak jeśli masz doskonały wzrok czy w jakiś sposób o niego dbasz? W naszym Salonie znajdziesz okulary do komputera z oprawkami i soczewkami bez recepty, wyposażone w specjalne powłoki chroniące Twoje oczy przed szkodliwym działaniem niebieskiego światła.

Okulary zerówki dostępne w naszym sklepie to świetny sposób na zmniejszenie zmęczenia oczu i zapewnienie lepszej wydajności. Okulary te mogą pomóc Ci uniknąć problemów takich jak łzawienie oczu, zaczerwienienie, suchość, niewyraźne widzenie, podwójne widzenie lub bóle głowy. Jeśli spędzasz dużo czasu korzystając z komputera w pracy, te okulary mogą być idealnym środkiem do wyeliminowania objawów zmęczenia oczu, gdy nadejdzie czas powrotu do domu. Okulary zerówki z filtrem niebieskiego światła gwarantują pełną ochronę Twoich oczu.

bottom of page