blueberry optic

Nasza historia

BLUEBERRY OPTIC - jesteśmy tu bo wierzymy, że okulary to zdrowa moda, dbamy o Wasze oczy i pilnujemy żeby dobry wygląd szedł w parze z ostrym wzrokiem. 

Wybór okularów powinien być przyjemny i sprawiać Ci radość, dzięki skróceniu łańcucha dostawców zapewniamy Wam wspaniałą jakość okularów w bardzo atrakcyjnej cenie. 

Od 22 lat prowadzimy stacjonarne Salony Optyczne, które obsługują setki tysięcy osób. Całe zdobyte doświadczenie przelewamy w to jedno miejsce bboptic.com  abyś mógł z naszą pomocą łatwo i bezpiecznie zadbać o swoje oczy. Pomożemy Ci wybrać idealnie oprawki zarówno z kolekcji damskiej jak i męskiej oraz podpowiemy jakie soczewki okularowe będą dla Ciebie najlepsze. Okulary online to Twoja wygoda, szybkość i bezpieczeństwo. Pamiętaj jesteśmy tu po to aby Ci doradzić. Jeżeli nie wiesz jakie okulary będą dla Ciebie dobre napisz do nas, a my na podstawie formularza przygotujemy dla Ciebie ofertę!

Blueberry to z ang. borówka zawarte w niej antocyjany i witamina A wspomagają i regenerują wzrok oraz poprawiają widoczność o zmierzchu do tego jest pyszna (przynajmniej tak uważa nasz Zespół) 

NEWSLETTER

Zdobądź informacje o nowych oprawkach, promocjach i innych. Zainspiruj się obserwując nasze social media.

SKLEP ONLINE

EDUKACJA

O NAS

POMOC

  • Facebook
  • Instagram