Okulary męskie korekcyjne.

MĘSKIE OKULARY KOREKCYJNE

OKULARY W MĘSKIM STYLU

14 DNI NA ZWROT

ETUI I ŚCIERECZKA W PREZENCIE

BLACK FRIDAY - 30% KOD: BF21BB

Ultralekkie, wykonane z najwyższej jakości materiałów okulary korekcyjne męskie zapewnią Ci komfort widzenia i niezawodność w każdej sytuacji. Męskie okulary korekcyjne to doskonała propozycja dla osób które cenią sobie dobry styl oraz praktyczne użytkowanie. 

Okulary korekcyjne męskie - czym kierować się w czasie wyboru?

Panowie często zadajecie sobie pytanie, na co zwrócić uwagę wybierając okulary korekcyjne. Większość z Was o okularach zaczyna myśleć dopiero w momencie wypisywania recepty w gabinecie optometrycznym lub okulistycznym. My udzielimy Ci kilku wskazówek, na co zwrócić uwagę wybierając męskie okulary korekcyjne.


Przede wszystkim zwrócicie uwagę na wielkość okularów korekcyjnych, z całą pewnością nie mogą być one za wąskie, tzn. nie pozwól, aby rozchodziły się na skroniach. Zbyt mały rozmiar oprawek będzie optycznie zmniejszał twarz mężczyzny, dodatkowo może powodować ból głowy poprzez uciskanie skroni. Prawidłowy rozmiar okularów to taki w którym zausznik biegnie równolegle do skroni tzn., gdy stoisz prosto przed lustrem front oprawy pokrywa oba zauszniki i nie są one widoczne. Męskie okulary korekcyjne nie mogą być również za duże i zbyt mocno odstawać poza skronie.
Kolejną wskazówką jest kształt, jeśli nie wiesz jaki kształt będzie dla Ciebie dobry, zacznij od prostokątnych, jest to bardzo męski kształt. Ze względu na anatomiczne ostrzejsze rysy twarzy, prostokątne okulary korekcyjne męskie powinny układać się świetnie i podkreślać męski atuty.
Wygoda to najważniejsza lub jedna z najważniejszych cech podczas wyboru okularów. W okularach masz czuć się pewnie i komfortowo. Obowiązek noszenia okularów ze względu na wadę wzroku możesz przekuć w dodający pewności siebie element wizerunku. Męskie okulary korekcyjne mają więcej zalet, niż myślisz. Czyż elegancko ubrany mężczyzna w okularach nie kojarzy nam się z prezesem lub lekarzem? No właśnie! Odpowiednio dobrane okulary mogą dać Ci dużo możliwości, pamiętaj o tym.

Czy męskie okulary korekcyjne można używać przy każdej okazji?

Mężczyźni często nie zdają sobie sprawy, że okulary mogą być bardzo przydatnym elementem wyglądu. Pomińmy na razie aspekt dobrego i wyraźnego widzenia oraz bezpieczeństwa na drodze, do tego tematu przejdziemy później. Okulary męskie korekcyjne jako element naszego ubioru mogą pomóc Ci np. w wygraniu negocjacji biznesowych, jak i również we wzbudzeniu zaufania ludzi nas otaczających. „Jak Cię widzą, tak Cię piszą” dotyczy to również okularów, które już na samym starcie dodają mężczyźnie kilka punktów u rozmówcy. Bankiety, kolacje biznesowe czy luźne wyjście ze znajomymi okulary w nowym środowisku mogą bardzo dużo o Tobie powiedzieć. Spotkanie biznesowe – okulary eleganckie, klasyczne w stonowanym kolorze. Dla kontrastu, jeśli Twoja praca jest kreatywna, świetnie sprawdzą się okulary korekcyjne w jaskrawych kolorach i np. okrągłym kształcie podkreślające Twoje kreatywne usposobienie.


Wróćmy do naszego pytania, wniosek jest jeden męskie okulary korekcyjne można, a nawet trzeba używać przy każdej okazji. Bardzo istotnym aspektem jest tu zdrowie i bezpieczeństwo. Szczególnie wieczorem i w nocy widoczność w okularach korekcyjnych jest dużo lepsza niż bez. Kontrast obrazu jest znacznie mocniej odwzorowany, dzięki czemu Twoje reakcje są dużo szybsze, a co za tym idzie Twoi pasażerowie i Ty sam czujecie się pewnie i bezpiecznie. Okulary zrelaksują również Twój wzrok, dzięki czemu dłużej zachowasz skupienie i koncentracje. Miej to na uwadze, wybierając swoje okulary.

Dopasowane okulary męskie korekcyjne w sklepie BBoptic

W naszym sklepie, kładziemy ogromny nacisk na jakość i trwałość wszystkich produktów. Tu nie ma miejsca na półśrodki, celem jest Twoje zdrowie, świetny modny wygląd i komfort użytkowania. Męskie okulary korekcyjne wykonane są z najwyższej jakości materiałów metalu oraz acetatu. Okulary z naszej kolekcji dopasowujemy tak, aby każdy znalazł idealne oprawki dla siebie i mógł się nimi cieszyć przez długie lata.