KOREKCYJNE OKULARY PRZECIWSŁONECZNE

OKULARY PRZECIWSŁONECZNE Z TWOJĄ KOREKCJĄ WZROKU

14 DNI NA ZWROT

ETUI I ŚCIERECZKA W PREZENCIE

BLACK FRIDAY - 30% KOD: BF21BB

WAŻNE

Oprawki które widzisz mogą stać się okularami przeciwsłonecznymi, wystarczy, że w następnym kroku wybierzesz "szkła przeciwsłoneczne" oraz zaznaczysz kolor. Szkła korekcyjne zabarwione są na stałe i wizualnie nie różnią się od okularów przeciwsłonecznych bez korekcji.

Korekcyjne okulary przeciwsłoneczne - dla kogo zostały stworzone?

Okulary przeciwsłoneczne korekcyjne to absolutnie idealne rozwiązanie dla osób, które noszą okulary korekcyjne, a co za tym idzie, mają wadę wzroku. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że noszenie okularów korekcyjnych nie skreśla ich z używania okularów przeciwsłonecznych. Okulary przeciwsłoneczne z Twoją korekcją wizualnie nie różnią się niczym od standardowych okularów przeciwsłonecznych. Szkła korekcyjne przeciwsłoneczne nie tylko świetnie wyglądają, ale również chronią Twoje oczy przed szkodliwym promieniowaniem UV oraz podnoszą kontrast, przez co obraz jest ostry i wyraźny.


Okulary korekcyjne przeciwsłoneczne to idealnie dopełnienie jako druga para okularów, którą zakładasz w słoneczne dni na spacery, rower, do auta, na wakacje. Teraz nie musisz już z niczego rezygnować. Nie czekaj, zapoznaj się z naszą kolekcją zaadoptowaną na okulary przeciwsłoneczne korekcyjne już dziś.

Okulary przeciwsłoneczne korekcyjne - nie martw się wadą wzroku w słoneczne dni

Na wstępie zaznaczę, że tego typu okulary to ogromna wygoda użytkowania. Wyobraź sobie, że wspólnie z rodziną wybierasz się w weekend nad jezioro. Jest piękna słoneczna pogoda, już podczas podróży zauważasz, że Twoje dotychczasowe okulary korekcyjne bezbarwne nie spełniają oczekiwań, ponieważ nie likwidują odblasków rażącego słońca odbijającego się od karoserii auta poprzedzającego. Podobny problem dostrzegasz, patrząc na taflę falującego jeziora, w której również odbijają się rażące Cię odblaski. Możesz tego w prosty sposób uniknąć! Przeciwsłoneczne okulary korekcyjne to idealne rozwiązanie w słoneczne dni. Zyskujesz komfortowe i wyraźne widzenie oraz chronisz swoje oczy przed UV.

Gotowe okulary przeciwsłoneczne korekcyjne w sklepie BBoptic

W naszym sklepie wykonujemy okulary przeciwsłoneczne korekcyjne w dowolnie wybraną przez Ciebie oprawkę. Zastanów się która oprawka będzie dla Ciebie odpowiednia i zdecyduj jaki kolor szkieł będzie dla Ciebie optymalny. Poniżej znajdziesz kilka wskazówek, na co warto zwrócić uwagę, wybierając okulary korekcyjne przeciwsłoneczne.


Szkła korekcyjne przeciwsłoneczne występują w dwóch głównych zabarwieniach szarym i brązowym, natomiast jeśli masz życzenie, możesz wybrać inny kolor zabarwienia. Napisz do nas, spełnimy Twoje życzenie! Wskazówką wartą uwagi jest fakt, że do oprawek złotych pasuje zarówno kolor szary, jak i brązowy. Unikaj dobierania oprawki w kolorze szarym do brązowych szkieł i na odwrót, te kolory nie będą dobrze się komponowały.


Okulary przeciwsłoneczne korekcyjne komponują się najlepiej z oprawkami z tworzywa (acetat, plastik) ze względu na to, że większość okularów standardowych przeciwsłonecznych jest wykonana właśnie z tego materiału, warto zwrócić na to uwagę, jeśli zależy Ci, aby Twoje nowe okulary wyglądały identycznie jak klasyczne okulary przeciwsłoneczne.

Czym różnią się szkła korekcyjne i przeciwsłoneczne

Podstawowa różnica jest oczywista, szkła korekcyjne są bezbarwne, natomiast szkła korekcyjne przeciwsłoneczne są zabarwione na dowolnie wybrany przez Ciebie kolor. Główne kolory z naszej palety to szary i brązowy w stopniu zabarwienia 85% jest to maksymalny stopień zabarwienia dopuszczalny przez Polskie prawo. Jeśli interesuje Cię inna barwa, napisz do nas, z pewnością spełnimy Twoje oczekiwania.


Kolejną różnicą jest ochrona przed szkodliwym promieniowaniem UV, nie wszystkie szkła korekcyjne oferowane na rynku posiadają tę powłokę. Miło nam poinformować, że w naszym sklepie zarówno okulary korekcyjne, jak i przeciwsłoneczne korekcyjne wyposażone są w pełną ochronę przed promieniowaniem UV.


Szkła korekcyjne i przeciwsłoneczne mają więcej wspólnych cech niż różnic. Konstrukcje użyte do produkcji szkieł mogą być cieńsze w obu przypadkach, jeśli Twoja wada wzroku jest w okolicy +/- 3 dzięki temu zyskasz na estetyce wykonania i będzie po prostu lżej na nosie.


Pamiętaj, chętnie odpowiemy na wszystkie nurtujące Cię pytania. Zapraszamy do kontaktu.