top of page
Okulary korekcyjne przeciwsłoneczne.

KOREKCYJNE OKULARY PRZECIWSŁONECZNE

OKULARY PRZECIWSŁONECZNE Z TWOJĄ KOREKCJĄ WZROKU

14 DNI NA ZWROT

ETUI I ŚCIERECZKA W PREZENCIE

50 zł RABATU NA OKULARY DO 31.07.2024r
KOD "okulary50"

Zwykłe okulary mogą stać się okularami przeciwsłonecznymi z Twoją wadą wzroku!

Wersja przeciwsłoneczna:

szary

Okulary korekcyjne przeciwsłoneczne.
Okulary przeciwsłoneczne korekcyjne.

JAK ZAMÓWIĆ?

 

  • Wybierz okulary które Ci się podobają

  • Podczas konfiguracji zaznacz "szkła przeciwsłoneczne"

  • Wybierz kolor szkła przeciwsłonecznego - gotowe

Okulary przeciwsłoneczne korekcyjne - dla kogo?

Okulary przeciwsłoneczne korekcyjne to absolutnie idealne rozwiązanie dla osób, które noszą okulary korekcyjne, a co za tym idzie, mają wadę wzroku. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że noszenie okularów korekcyjnych nie skreśla ich z używania okularów przeciwsłonecznych. Okulary przeciwsłoneczne z Twoją korekcją wizualnie nie różnią się niczym od standardowych okularów przeciwsłonecznych. Szkła korekcyjne przeciwsłoneczne nie tylko świetnie wyglądają, ale również chronią Twoje oczy przed szkodliwym promieniowaniem UV oraz podnoszą kontrast, przez co obraz jest ostry i wyraźny. Okulary korekcyjne przeciwsłoneczne to idealnie dopełnienie jako druga para okularów, którą zakładasz w słoneczne dni na spacery, rower, do auta, na wakacje. Teraz nie musisz już z niczego rezygnować. Nie czekaj, zapoznaj się z naszą kolekcją zaadoptowaną na okulary przeciwsłoneczne korekcyjne już dziś. Podsumowując okulary przeciwsłoneczne korekcyjne są zwykle potrzebne, jeśli masz wadę wzroku, która wymaga korekcji za pomocą okularów korekcyjnych, a jednocześnie dużo czasu przebywasz na słońcu. Generalnie jednak, jeśli używasz okularów korekcyjnych, nie będziesz chciał męczyć oczu podczas przebywania na słońcu, nawet jeśli czas przebywania na słońcu jest krótki.

Zalety okularów przeciwsłonecznych z wadą wzroku.

Na wstępie zaznaczę, że tego typu okulary to ogromna wygoda użytkowania. Wyobraź sobie, że wspólnie z rodziną wybierasz się w weekend nad jezioro. Jest piękna słoneczna pogoda, już podczas podróży zauważasz, że Twoje dotychczasowe okulary korekcyjne bezbarwne nie spełniają oczekiwań, ponieważ nie likwidują odblasków rażącego słońca odbijającego się od karoserii auta poprzedzającego. Podobny problem dostrzegasz, patrząc na taflę falującego jeziora, w której również odbijają się rażące Cię odblaski. Możesz tego w prosty sposób uniknąć! Przeciwsłoneczne okulary korekcyjne to idealne rozwiązanie w słoneczne dni. Zyskujesz komfortowe i wyraźne widzenie oraz chronisz swoje oczy przed UV. Dwie najważniejsze cechy idealnych okularów korekcyjnych przeciwsłonecznych to praktyczność i użyteczność. Okulary przeciwsłoneczne korekcyjne łączą w sobie to, co najlepsze ze wszystkich światów i pomagają chronić oczy przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym, jednocześnie zapewniając wyraźne widzenie. Oto kilka powodów, dla których możesz chcieć kupić sobie okulary przeciwsłoneczne na receptę: Ochrona przed promieniowaniem ultrafioletowym. Wiadomo, że zarówno promienie UVA, jak i UVB uszkadzają oczy, prowadząc do takich stanów jak zaćma, zwyrodnienie plamki żółtej itp. Okulary przeciwsłoneczne na receptę chronią oczy przed szkodliwym działaniem słońca, blokując prawie 100% promieni słonecznych UV. Mocna ochrona dla delikatnej skóry. Skóra wokół oczu jest cienka i wrażliwa oraz szczególnie podatna na uszkodzenia przez promienie UV. Okulary przeciwsłoneczne mają większe korzyści, ponieważ zapewniają również ochronę przed promieniowaniem UV delikatnej skórze wokół oczu. Regularne używanie okularów na słońcu zapobiega poparzeniom słonecznym i przedwczesnemu starzeniu się skóry wokół oczu. Wyraźne i ostre widzenie nawet pod słońce. Okulary korekcyjne są wyposażone w soczewki korekcyjne, dzięki czemu lepiej zaspokajają specyficzne potrzeby w zakresie korekcji wzroku, a tym samym optymalnie poprawiają widzenie niezależnie od stanu oczu, w tym krótkowzroczności, dalekowzroczności, astygmatyzmu lub starczowzroczność. Zwalczaj odblaski. Oślepiające odblaski mogą być generowane, gdy poziome promienie słońca odbijają się od powierzchni ziemi, takich jak plaże, zbiorniki wodne, śnieg, maski samochodowe, jezdnie, chodniki itp., prosto w oczy. W rzeczywistości niektórzy ludzie mogą być bardziej wrażliwi na odblaski niż jasność słońca. Okulary przeciwsłoneczne na receptę umożliwiają wyraźne widzenie w każdej sytuacji, eliminując odblaski. Dobra opcja dla osób aktywnych. Możesz wybrać konkretny materiał i styl dla swoich okularów przeciwsłonecznych z korekcją, co pozwoli Ci cieszyć się ulubionym sportem lub aktywnością na świeżym powietrzu.

Czy można umieścić soczewki korekcyjne w swoich okularach przeciwsłonecznych?

Oczywiście! Soczewki korekcyjne możesz umieścić w swoich ulubionych okularach przeciwsłonecznych. Warto jednak wiedzieć, że oprawki muszą być dobrej jakości, a soczewki są prawidłowo umieszczone i odpowiednio dopasowane.

Na co zwracać uwagę kupując okulary po raz pierwszy?

Wybór odpowiednich okularów przeciwsłonecznych na receptę pomaga nie tylko wyraźnie widzieć, ale także skutecznie funkcjonować. Oto dwie najważniejsze wskazówki, których musisz przestrzegać: Ponowna wizyta u okulisty w celu zbadania oczu: może być konieczne wprowadzenie pewnych zmian w korekcji wzroku, np. może być konieczne dostosowanie odległości źrenicy, aby umożliwić prawidłowe ustawienie środka soczewek. Przymierzanie przykładowych okularów przeciwsłonecznych: wypróbuj okulary przeciwsłoneczne, aby sprawdzić optymalne i pożądane pokrycie wokół oczu. Musisz również upewnić się, że te okulary pasują do codziennych formalnych spotkań, a także świetnie prezentują się podczas zajęć na świeżym powietrzu. Okulary przeciwsłoneczne na receptę: specjalne materiały i zabiegi Okulary korekcyjne można stosować z typowymi soczewkami korekcyjnymi, w tym z opcjami soczewek dwuogniskowych i progresywnych. Bardzo ważne jest, aby wybrać odpowiedni rodzaj materiału soczewek dla pary okularów korekcyjnych, ponieważ w dużej mierze zależy to od wymagań funkcjonalnych. Wybór odpowiedniego materiału soczewek jest równie ważny, jak uświadomienie sobie ich zalet. Dopasuj swoje okulary do poniższej sekcji i zobacz, jakie soczewki mogą służyć Twoim celom: Jeśli jesteś aktywny fizycznie i interesujesz się sportami na świeżym powietrzu: Soczewki poliwęglanowe. Są to odporne na uderzenia materiał soczewek Jeśli twoje oczy są bardziej wrażliwe na odblaski w porównaniu do jasności: soczewki polaryzacyjne lepiej nadają się do neutralizowania odblasków dla wygodniejszego widzenia Jeśli szukasz inteligentniejszych soczewek, które przyciemniają się lub rozjaśniają automatycznie w zależności od ilości światła słonecznego, z którą musisz się zmierzyć: Soczewki fotochromowe. Będą one potrzebowały promieni UV do aktywacji zmiany odcienia. Jeśli zawsze się spieszysz i masz skłonność do upuszczania okularów od czasu do czasu: Soczewka odporna na zarysowania. Możesz wtedy nie martwić się o zarysowania lub uszkodzenia okularów korekcyjnych podczas częstych upadków. Style ramek: na co musisz zwrócić uwagę

Gotowe okulary przeciwsłoneczne korekcyjne w sklepie BBoptic

W naszym sklepie wykonujemy okulary przeciwsłoneczne korekcyjne w dowolnie wybraną przez Ciebie oprawkę. Zastanów się która oprawka będzie dla Ciebie odpowiednia i zdecyduj jaki kolor szkieł będzie dla Ciebie optymalny. Poniżej znajdziesz kilka wskazówek, na co warto zwrócić uwagę, wybierając okulary korekcyjne przeciwsłoneczne. Szkła korekcyjne przeciwsłoneczne występują w dwóch głównych zabarwieniach szarym i brązowym, natomiast jeśli masz życzenie, możesz wybrać inny kolor zabarwienia. Napisz do nas, spełnimy Twoje życzenie! Wskazówką wartą uwagi jest fakt, że do oprawek złotych pasuje zarówno kolor szary, jak i brązowy. Unikaj dobierania oprawki w kolorze szarym do brązowych szkieł i na odwrót, te kolory nie będą dobrze się komponowały. Okulary przeciwsłoneczne korekcyjne komponują się najlepiej z oprawkami z tworzywa (acetat, plastik) ze względu na to, że większość okularów standardowych przeciwsłonecznych jest wykonana właśnie z tego materiału, warto zwrócić na to uwagę, jeśli zależy Ci, aby Twoje nowe okulary wyglądały identycznie jak klasyczne okulary przeciwsłoneczne.

Czym różnią się szkła korekcyjne i przeciwsłoneczne

Podstawowa różnica jest oczywista, szkła korekcyjne są bezbarwne, natomiast szkła korekcyjne przeciwsłoneczne są zabarwione na dowolnie wybrany przez Ciebie kolor. Główne kolory z naszej palety to szary i brązowy w stopniu zabarwienia 85% jest to maksymalny stopień zabarwienia dopuszczalny przez Polskie prawo. Jeśli interesuje Cię inna barwa, napisz do nas, z pewnością spełnimy Twoje oczekiwania. Kolejną różnicą jest ochrona przed szkodliwym promieniowaniem UV, nie wszystkie szkła korekcyjne oferowane na rynku posiadają tę powłokę. Miło nam poinformować, że w naszym sklepie zarówno okulary korekcyjne, jak i przeciwsłoneczne korekcyjne wyposażone są w pełną ochronę przed promieniowaniem UV. Szkła korekcyjne i przeciwsłoneczne mają więcej wspólnych cech niż różnic. Konstrukcje użyte do produkcji szkieł mogą być cieńsze w obu przypadkach, jeśli Twoja wada wzroku jest w okolicy +/- 3 dzięki temu zyskasz na estetyce wykonania i będzie po prostu lżej na nosie. Pamiętaj, chętnie odpowiemy na wszystkie nurtujące Cię pytania. Zapraszamy do kontaktu.

Jakie materiały okularów przeciwsłonecznych wybrać?

Jeśli jesteś aktywny fizycznie i interesujesz się sportami na świeżym powietrzu to wybierz soczewki poliwęglanowe. Jest to odporny na uderzenia materiał soczewek. Jeśli twoje oczy są bardziej wrażliwe na odblaski wybierz soczewki polaryzacyjne lepiej nadają się do neutralizowania odblasków dla wygodniejszego widzenia. Jeśli szukasz inteligentniejszych soczewek, które przyciemniają się lub rozjaśniają automatycznie w zależności od ilości światła słonecznego, z którą musisz się zmierzyć wybierz soczewki fotochromowe. Będą one potrzebowały promieni UV do aktywacji zmiany odcienia. Jeśli zawsze się spieszysz i masz skłonność do upuszczania okularów od czasu do czasu wybierz soczewki utwardzone odporna na zarysowania. Możesz wtedy nie martwić się o zarysowania lub uszkodzenia okularów korekcyjnych podczas częstych upadków.

Jaki styl okularów wybrać?

Chociaż okulary przeciwsłoneczne na receptę są dostępne w prawie wszystkich rodzajach oprawek, od kocich oczu po okrągłe, od kwadratowego po sześciokątne, jest jedna wskazówka, o której należy pamiętać. Okulary korekcyjne wykonane z ekstremalnymi krzywiznami mogą zazwyczaj zniekształcać widzenie. Istnieje prawdopodobieństwo, że Twoje okulary przeciwsłoneczne na receptę byłyby lekko zakrzywione. Jednak może się to różnić w zależności od osoby, zgodnie z wizją i wymaganiami funkcjonalnymi.

bottom of page