ACETAT - OKULARY

LEKKIE I STYLOWE OKULARY

14 DNI NA ZWROT

ETUI I ŚCIERECZKA W PREZENCIE

15% ZNIŻKI DO 31.10.21r       KOD: "okulary"

​Okulary z acetatu to wygodne i ciekawe rozwiązanie dla osób, które lubią siebie w okularach. Konstrukcja oprawek z acetatu jest bardzo lekka i wygodnie układa się na nosie, co może być bardzo ważne podczas np. długich godzin spędzonych przed ekranem komputera lub smartfona. Okulary i acetat to świetny duet ze względu na dużą gamę kolorów, kształtów, wzorów, dzięki czemu osoby, którym wybór okularów nie przychodzi łatwo, powinny bez problemu znaleźć te idealne oprawki dla siebie. Jeśli potrzebujesz porady, opinii pisz do nas śmiało, pomożemy!

WSZYSTKIE MODELE OKULARÓW

Czym są oprawki acetatowe?

Oprawki z acetatu wykonane są z octanu celulozy potocznie zwane acetatem. Podstawowe zalety okularów wykonanych z tego materiału to:


• elastyczność
• odporność na uderzenia
• przyjazny dla skóry
• wytrzymały


Okulary korekcyjne z acetatu są również bardzo lekkie i wygodne w użytkowaniu, ciężar oprawki doskonale rozkłada się na nosie, dzięki temu po kilku godzinach zapomnisz, że masz je na nosie. Acetat to materiał, który może przyjąć praktycznie dowolny kształt i kolor, możliwości są tu nieograniczone, a limity zależą tylko i wyłącznie od wyobraźni projektanta. Bardzo modnym i popularnym, wzorem okularów z acetatu w ostatnim czasie jest szylkret ze względu na fakt, że pasuje do większości naszych ubrań. Okulary acetatowe wycina się z bloków płyt, następnie kilkukrotnie poddaje się je szlifowaniu, aby przyjęły docelowy kształt wybranego modelu okularów, dzięki temu okulary z acetatu są tak przyjemne w dotyku. Okulary i acetat to nie rozłączymy towarzysz optyki ze względu na właściwości termiczne takie jak: rozszerzanie podczas rozgrzewanie i kurczenie się podczas schładzania pozwala idealnie wstawić szkło okularowe, to z kolei zapewnia bezawaryjność na długie lata użytkowania.

Acetat - okulary, obok których nie przejdziesz obojętnie

To fakt, że okulary z acetatu mogą być bardzo efektowne i zwracać uwagę na swój nietypowy kształt oraz kolor oprawek, mogą również przybrać ponadczasowy, elegancki, klasyczny kształt. W przypadku tego typu okularów każdy znajdzie coś dla siebie. Jeśli lubisz oprawki rzucające się w oczy, to acetat jest do tego celu idealnym rozwiązaniem. Możesz przebierać w dużej ilości kształtów, kolorów, fasonów oprawek w poszukiwaniu tych idealnych. Wybierz modele okularów w ciemnych barwach, jeśli masz jasną karnację twarzy lub jaskrawy kolor, jeśli Twoja cera jest ciemna. Pamiętaj, w okularach masz się czuć przede wszystkim wygodnie i komfortowo, natomiast wyraźne i perfekcyjne widzenie zostaw nam. Pokaż nam które okulary spełniają Twoje oczekiwania, a my zajmiemy się zdrowiem i ochroną Twoich oczu.

Okulary acetat w sklepie BBoptic

W naszym sklepie z okularami znajdziesz okulary z acetatu w bardzo atrakcyjnej cenie. Produkty dobrane są w taki sposób, aby każdy mógł znaleźć swoje wymarzone okulary. Dodatkowo nasz Zespół chętnie doradzi Ci w wyborze. Okulary acetat w naszym sklepie internetowym spełniają wszelkie normy jakościowe Unii Europejskiej oraz nasze wewnętrzne, które wrożyliśmy, aby nasi Kliencie mieli 100% satysfakcji i bezpieczeństwa z zakupionych okularów. Dodatkowo posiadamy wszelkie niezbędne certyfikaty pochodzenia materiałów użytych do produkcji, stąd nasz acetat, z którego wykonane są okulary, jest tak dobry i wytrzymały. Wybierając okulary, pamiętaj, że zawsze możesz spytać nas o opinię lub pomoc w dobrze oprawek i szkieł.