OKULARY METALOWE

NIEZADOWNE OKULARY KOREKCYJNE

14 DNI NA ZWROT

ETUI I ŚCIERECZKA W PREZENCIE

15% ZNIŻKI DO 31.10.21r       KOD: "okulary"

​Okulary metalowe to jedne z tych typów oprawek, które potrafią znieść naprawdę dużo. W naszej karierze optycznej to właśnie metalowe okulary najczęściej udaje się naprawić do pierwotnego kształtu po ich bliskim spotkaniu z np. ziemią, podeszwą, a nawet oponą auta, bo i takie przypadki miały miejsce. Niezależnie od tego, czy szukasz metalowych okularów korekcyjnych ze względu na wytrzymałość, czy też ich nienarzucający się wygląd dobrze trafiłeś, ponieważ zawsze możesz do nas napisać, a my podzielimy się z Tobą naszym doświadczeniem, aby maksymalnie dobrze dobrać Ci okulary.

WSZYSTKIE MODELE OKULARÓW

Okulary metalowe — wybór na lata

Szukasz okularów, które są w stanie wytrzymać upadek lub mocne wygięcie, dobrze trafiłeś! Okulary metalowe to doskonały wybór na lata. Z doświadczenia wiemy, że to właśnie metalowe okulary zniosą najwięcej, a nawet jeśli są mocno pogięte, jest duża szansa, że uda nam się je z powrotem przywrócić je do stanu pierwotnego. Metalowe okulary korekcyjne to świetny wybór dla osób o delikatnej, drobnej twarzy, ze względu na cienkie ramki w połączeniu z jasnym kolorem możemy uzyskać efekt prawie niewidocznych oprawek. Okulary z metalowymi oprawkami nie są zalecane dla osób o dużej wadzie wzroku np. +/- 3,5 ze względu na grubość szkła (będzie po prostu wystawało). Natomiast jeśli osoba mimo znacznej wady wzroku jest zdecydowana na metalowe okulary, ma możliwość użycia szkła o cieńszej konstrukcji, w takim przypadku skontaktuj się z nami, nasz Zespół pomoże dokonać Ci dobrego wyboru.

Czym wyróżniają się oprawki metalowe?

Metalowe oprawki charakteryzują się elegancją i bez wątpienia są ponadczasowe. Musisz wiedzieć też, że metalowe okulary korekcyjne są mało widoczne na twarzy, przez co nie narzucają się i nie dominują na naszej twarzy. Jeśli masz delikatne rysy twarzy metalowe oprawki do okularów to wybór właśnie dla Ciebie. Jeśli masz uczulenie np. na nikiel, lepiej wybierz oprawki tytanowe, które w swoim składnie nie posiadają niklu. Charakterystycznym objawem uczulenia na nikiel jest zaczerwienienie skóry w okolicy kontaktu metalowej części oprawki ze skórą np. w okolicy skroni, ucha. Odsetek osób uczulonych jest naprawdę mały, jeśli aktualnie nosisz metalowe okulary, nie masz się czego bać, wszystkie modele są dla Ciebie.

Okulary z metalowymi oprawkami w sklepie BBoptic

W naszym sklepie internetowym znajdziesz ogromny wybór okularów w tym również okulary metalowe. Wieloletnie doświadczenie zdobyte w świecie optyki pozwoliło nam doskonale dobierać oprawki do oczekiwań naszych Klientów. Dzięki temu stworzyliśmy kolekcję zawierającą popularne, modne okulary metalowe. Nasze umiejętności są do Twojej dyspozycji dlatego, jeśli masz pytanie odnośnie do okularów, pisz śmiało! Warto dodać, że nasza kolekcja okularów jest na bieżąco aktualizowana, jeśli żaden model nie przypadł Ci do gustu, odwiedź naszą stronę za jakiś czas, z pewnością w naszej ofercie pojawią się nowe modele oprawek do okularów metalowych.

Postaw na jakość — metalowe oprawki do okularów

Jakoś w dzisiejszych czas tak trudno o nią zadbać dotyczy to również okularów! Rynek pełen jest słabej jakości oprawek oraz szkieł do okularów, jednak my nie działamy w pół środkach, nie oszczędzamy na materiałach, bo wiemy, że Twoje nowe metalowe okulary mają służyć Ci przez długie lata i musimy mieć pewność, że nie zawiodą Cię w żadnej sytuacji. Oprawki do okularów metalowych, które oferujemy w naszym sklepie, są najwyższej jakość. Postaw na jakość wybierz okulary ze sprawdzonego źródła i ciesz się zdrowiem i wygodą przez długi czas.