top of page

Okulary metalowe damskie - okulary korekcyjne i zerówki

NIEZADOWNE OKULARY W KAŻDEJ CHWILI

14 DNI NA ZWROT

ETUI I ŚCIERECZKA W PREZENCIE

50 zł RABATU NA OKULARY DO 31.05.2024r
KOD "okulary50"

Okulary metalowe to jedne z tych typów oprawek, które potrafią znieść naprawdę dużo. W naszej karierze optycznej to właśnie metalowe okulary najczęściej udaje się naprawić do pierwotnego kształtu po ich bliskim spotkaniu z np. ziemią, podeszwą, a nawet oponą auta, bo i takie przypadki miały miejsce. Niezależnie od tego, czy szukasz metalowych okularów korekcyjnych ze względu na wytrzymałość, czy też ich nienarzucający się wygląd dobrze trafiłeś, ponieważ zawsze możesz do nas napisać, a my podzielimy się z Tobą naszym doświadczeniem, aby maksymalnie dobrze dobrać Ci okulary.

WSZYSTKIE MODELE OKULARÓW

Pomysł na idealne okulary metalowe damskie.

W kręgu Twoich poszukiwań są okulary druciane damskie? Jeśli tak dobrze trawiłaś są to oprawy które wytrzymają upadek lub mocne wygięcie! Okulary metalowe to doskonały wybór na lata ponieważ metal jest bardzo wytrzymały. Z doświadczenia wiemy, że to właśnie metalowe okulary zniosą najwięcej, a nawet jeśli są mocno pogięte, jest duża szansa, że uda nam się je z powrotem przywrócić je do stanu pierwotnego. Metalowe okulary korekcyjne to świetny wybór dla osób o delikatnej, drobnej twarzy, ze względu na cienkie ramki w połączeniu z jasnym kolorem możemy uzyskać efekt prawie niewidocznych oprawek. Okulary z metalowymi oprawkami nie są zalecane dla osób o dużej wadzie wzroku np. +/- 3,5 ze względu na grubość szkła (będzie po prostu wystawało). Natomiast jeśli osoba mimo znacznej wady wzroku jest zdecydowana na metalowe okulary, ma możliwość użycia szkła o cieńszej konstrukcji, w takim przypadku skontaktuj się z nami, nasz Zespół pomoże dokonać Ci dobrego wyboru napisz do nas w zakładce kontakt. Dzięki sprzedaży online każdy może kupić produkt jakim są okulary metalowe damskie. W naszej ofercie mamy ogromny wybór opraw do okularów dostępnych w atrakcyjnych cenach w różnych kształtach kolorach i stylach. Wybór jest na tyle duży, że z pewnością znajdziesz okulary które właśnie Tobie będą pasować.

Czym wyróżniają się okulary damskie?

Oprawki damskie metalowe charakteryzują się elegancją i bez wątpienia są ponadczasowe. Musisz wiedzieć też, że metalowe okulary korekcyjne są mało widoczne na twarzy, przez co nie narzucają się i nie dominują na naszej twarzy. Jeśli masz delikatne rysy twarzy metalowe oprawki do okularów to wybór właśnie dla Ciebie. Jeśli masz uczulenie np. na nikiel, lepiej wybierz oprawki tytanowe, które w swoim składnie nie posiadają niklu. Charakterystycznym objawem uczulenia na nikiel jest zaczerwienienie skóry w okolicy kontaktu metalowej części oprawki ze skórą np. w okolicy skroni, ucha. Odsetek osób uczulonych jest naprawdę mały, jeśli aktualnie nosisz metalowe okulary, nie masz się czego bać, wszystkie modele są dla Ciebie. Najpopularniejsze oprawki metalowe damskie to bez wątpienia okulary kocie oczy. Są to klasyczne okulary dla wyjątkowych kobiet ceniących sobie dobry styl. Kolejna obowiązkowa pozycja to damskie okulary okrągłe w których to znajdziesz w naszym sklepie szeroki wybór. Doskonale pasują one do twarzy o ostrych widocznych konturach żuchwy. Faktem jest, że najlepiej wybierać okulary korekcyjne zgodnie z kształtem twarzy.

Postaw na jakość - oprawki metalowe do okularów

Jakość w dzisiejszych czas tak trudno o nią zadbać, dotyczy to również najlepszych okularów! W sprzedaży jest pełno słabej jakości oprawek oraz szkieł do okularów, jednak my nie działamy w pół środkach, nie oszczędzamy na materiałach, bo wiemy, że Twoje nowe oprawki metalowe mają służyć Ci przez długie lata i musimy mieć pewność, że nie zawiodą Cię w żadnej sytuacji. Modne oprawki do okularów metalowych, które oferujemy w naszym sklepie zapewniają komfort, bezawaryjność, trwałość i są uniwersalne w codziennym użytkowaniu. Postaw na jakość wybierz oprawki druciane ze sprawdzonego źródła i ciesz się zdrowiem i wygodą przez długi czas.​

Jak wybrać metalowe okulary korekcyjne?

Wybór damskich opraw może wydawać się trudny. Jednak wiedząc na co masz zwracać uwagę możesz w szybki i bezpieczny sposób wybrać nową parę okularów korekcyjnych.

  • Kształt twarzy - przy wyborze oprawek do okularów damskich, kluczowym elementem jest odkrycie takiego, który uzupełnia kontur twarzy. Różne oprawki będą bardziej inaczej wyglądały na różnych twarzach. Wyróżniamy następujące kształty okularów: owalne, kwadratowe, okrągłe, prostokątne i kocie oczy.

 

  • Rodzaj soczewek okularowych - istnieje wiele rodzajów dostępnych szkieł optycznych. Ważne jest to aby Twoje okulary metalowe maiły szkła z antyrefleksem.

 

  • Kolor - jest ważnym czynnikiem do rozważenia przy wyborze, ponieważ może znacząco zmienić ogólny wygląd okularów. Zastanów się które kolory pasują do Twojego koloru skóry oraz ubrań. Możesz wziąć pod uwagę również kolor włosów.

 

  • Komfort - docenisz ten czynnik po cały dniu noszenia okularów. Okulary metalowe wyposażone są w sylikonowe noski. Warto poprosić optyka, aby podczas odbioru nowej pary okularów odpowiednio je wyregulował. 

Metalowe oprawki damskie w Blueberry Optic.

W naszym sklepie internetowym znajdziesz ogromny wybór okularów w tym również okulary metalowe. Wieloletnie doświadczenie zdobyte w świecie optyki pozwoliło nam doskonale dobierać oprawki do oczekiwań naszych Klientów. Dzięki temu stworzyliśmy kolekcję zawierającą popularne, modne okulary metalowe. Nasze umiejętności są do Twojej dyspozycji dlatego, jeśli masz pytanie odnośnie do okularów, pisz śmiało! Warto dodać, że nasza kolekcja okularów jest na bieżąco aktualizowana, jeśli żaden model nie przypadł Ci do gustu, odwiedź naszą stronę za jakiś czas, z pewnością w naszej ofercie pojawią się nowe modele oprawek do okularów metalowych.

Metalowe okulary zerówki.

Jeśli nie masz wady wzroku warto kupić okulary zerówki. Są one wyposażone w szkła z antyrefleksem dzięki czemu chronią Twoje oczy przed promieniowaniem UV oraz poprawiają komfort patrzenia w pomieszczeniach oświetlanych sztucznym światłem. Pamiętaj okulary zerówki to świetny dodatek które dodaje nam stylu oraz inteligencji. W przypadku gdy okulary mają służyć Ci tylko i wyłącznie do pracy przy komputerze, bo zależy Ci na tym aby zapewnić im maksymalną ochronę przed szkodliwym światłem niebieskim wybierz okulary zerówki do komputera. Blokują one do 95% światła niebieskiego które w nadmiarze może powodować bezsenność, złe samopoczucie, rozdrażnienie czy ból oczu.

Rodzaje szkieł, a okulary druciane damskie.

Jak odpowiednio dostosować szkła do Twoich oczu? Po pierwsze musisz udać się na wizytę do optometrysty lub okulisty w celu zbadania wzroku. Następnie dostaniesz receptę na okulary na której często będzie sugestia wyboru odpowiedniego antyrefleksu. Teraz oprawki metalowe damskie mogą być Twoje ponieważ masz już wszystkie niezbędne dane. Okulary metalowe z antyrefleksem będą idealne dla osób które chcą dobrze i wyraźnie widzieć w każdych warunkach. Mamy też rozwiązanie w postaci szkieł do komputera które w okularach z metalową oprawą będą chroniły Twoje oczy przed szkodliwym działaniem światła niebieskiego, świetnie przy tym wyglądając.

bottom of page