top of page

Vision Express - czy to największa sieć optyczna w Polsce?

Vision Express to międzynarodowa sieć optyczna, posiadająca sklepy także w Polsce. Zapewnia usługi badania wzroku, w tym dobór soczewek kontaktowych. Posiada szeroką gamę oprawek okularowych do wyboru, w tym designerskie marki takie jak Gucci i Ray-Ban. Vision Express oferuje również wszelkie akcesoria do okularów. W Polsce Vision Express posiada ponad 200 profesjonalnych salonów na terenie całego kraju. Jest jedną z wiodących sieci optycznych w Polsce i jednocześnie największą spośród konkurencji takiej jak: Fielmann czy Kodano które również są obecne na Polskim rynku. Jednak Vision Express ma silną pozycje w działaniach marketingowych dzięki czemu zawdzięcza tak dynamiczny rozwój. Czyni go to atrakcyjną opcją dla osób poszukujących rozwiązań w zakresie opieki nad oczami w Polsce oraz liderem branży optycznej. Firma dba o zapewnienie najlepszej opieki nad wzrokiem dlatego we wszystkich swoich salonach przeprowadza badanie wzroku.


Vision Express największa sieć salonów optycznych w Polsce.

Spis treści:


Czym jest Vision Express?


Jest to sieć salonów optycznych działająca w wielu krajach, która specjalizuje się w zapewnianiu opieki na wzrokiem. W Vision Express znajdziesz szeroki wybór okularów korekcyjnych jak i soczewek kontaktowych. Często możesz trafić na ciekawą zniżkę lub promocje która pozwoli Ci zaoszczędzić trochę pieniędzy. Firma dla sowich Klientów zapewnia również serwis oraz pakiet gwarancji. Badanie jakości wzroku wykonywane jest w każdym salonie co be wątpienia idzie w parze z tym, że vision express oferuje ogromny wybór wysokiej jakości okularów.


Jakie usługi oferuje Vision Express?


Vision Express stara się dotrzymać opieki nad wzrokiem wszystkich Polaków dlatego w ponad 220 profesjonalnych salonach oferuje swoim Klientom również serwis oraz pakiet gwarancyjny który pomocny jest w przypadku zniszczenia lub zgubienia okularów. Wybór wysokiej jakości okularów korekcyjnych nie jest wcale rzeczą łatwą dlatego odpowiednio przeszkolony personel pomoże Ci w doborze właściwej pary okularów. Profesjonalne usługi takie jak badanie wzroku to kolejna pozycja w szeregu usług tej formy. Misja Vision Express jest zapewnienie najlepszej opieki nad wzrokiem, dlatego w swojej ofercie posiadają również okulary przeciwsłoneczne. Znajdziesz tutaj takie marki jak: Burberry, Hugo Boss, Prada, Tommy Hilfiger, Miki Ninn, In Style, Fuzion, Light Fly, Sensaya, Julius czy Heritage. Czekają Cię ciekawe zniżki na okulary które spełniają najnowsze trendy w modzie.


Vision express i jej najpopularniejsza promocja oraz kody rabatowe.


Najpopularniejszą promocją na okulary korekcyjne jest promocja ile lat tyle zniżki która bardzo mocno zakorzeniła się w naszym społeczeństwie. Firma zapewnia swoim Klientom rabat wysokości odpowiadającemu ich wiekowi. Często dodawane są do tego również dodatkowe kwoty rabatu w zależności od obowiązującej kampanii. Dokładne informację na temat promocji zobaczysz na stronie Vision Express. Informacje na temat zniżek znajdziesz również bezpośrednio w Salonach tej marki które z reguły znajdują się w centrum handlowym w prawie każdym większym lub mniejszy mieście w Polsce.


Ranking największych sieci optycznych w Polsce.


Vision Express to ogromny wybór wysokiej jakości okularów korekcyjnych, przeciwsłonecznych oraz soczewek kontaktowych, dlatego bez wątpienia niezmiennie pozostaje liderem branży optycznej w Polsce. Do grona największych sieci optycznych należy również Fielmann jest to niemiecka sieć optyczna oraz Kodano Optyk, Family Optic, Paris Optique i wiele innych. W ostatnim czasie powstaje również dużo internetowych salonów optycznych takich jak: Muscat, Brylove czy Blueberry Optic. Jest to spowodowane rosnącą tendencja do zamawiania okularów przez Internet bez ryzyka.

Sprzedaż okularów przez Internet.


Od jakiegoś czasu obserwujemy prężnie rozwijający się rynek sprzedaży okularów online. Dotyczy to na razie głównie okulary przeciwsłoneczne, ale wiele osób decyduje się również na okulary korekcyjne uwzględniających wadę wzroku. Do zrealizowania takiego zamówienia potrzebna jest recepta na okulary którą otrzymasz pod okulisty, optometrysty lub refrakcjonisty. Wiele z firma działających w branży okularów online zapewnia swoich Klientom również serwis okularów po zakupie. Aby wybrać odpowiedni model wystarczy, że skorzystasz z wirtualnej przymierzalni. W Internecie znajdziesz szeroki wybór: okulary damskie, okulary męskie oraz okulary przeciwsłoneczne. Często spotykaną praktyką jest również darmowa dostawa pod wskazany adres, jednak często zależy ona od wartości zamówienia.

Comments


Bestsellery