Szukaj

Jak zamówić okulary w BlueBerry Optic - krok po kroku


Dzisiaj pokażemy krok po kroku w jaki sposób poprawnie zamówić okulary w BlueBerry Optic oraz jak uzupełnić dane z recepty.Zapraszamy do krótkiego poradnika o składaniu zamówień w Salonie BlueBerry Optic - abyś z łatwością wybrał swoją idealną parę okularów!

Krok 1


1. Wejdź na stronę bboptic.com i wybierz oprawki, które Ci się podobają. Dla ułatwienia wyboru możesz użyć sortowania: damskie/męskie, materiał: metal/acetat (tworzywo).


2. Kliknij w wybrany model, zostaniesz przeniesiony do strony produktu. Znajdziesz tam wszystkie informacje na temat danej oprawki. Dokładne wymiary oprawki znajdziesz pod zdjęciem danego modelu.


3. Jeśli jesteś zdecydowany/a na zakup kliknij "Kup i wybierz soczewki" - w przypadku gdy chcesz zamówić okulary z korekcyjne również "zerówki" lub "Kup tylko oprawki" - w przypadku chęci zakupu samych oprawek bez szkieł:

Krok 2


4. Jeśli zdecydujesz się na okulary z korekcją wzroku klikając w "Kup i wybierz soczewki" zostaniesz przeprowadzony do strony konfiguracji swoich okularów. W pierwszej kolejności poprosimy Cię o zaznaczenie typu okularów - "Okulary korekcyjne" (zgodne z Twoją wadą wzroku) lub "Okulary bez korekcji" (zerówki), następnie wybierz rodzaj antyrefleksu zgodnie ze swoimi potrzebami - dla ułatwienia przeczytaj opisy każdej soczewki. Następnie wybierz "Estetykę soczewki" jeśli jest to konieczne. Jeśli nie wiesz, jakie soczewki wybrać, skontaktuj się z nami, chętnie doradzimy! 🙂

5. Następnie zostaniesz poproszony o uzupełnienie danych recepturowych. W odpowiednie pola wpisz dane ze swojej recepty. Dokładną instrukcję jak prawidłowo odczytać receptę znajdziesz tutaj.

Krok 3


6. Po uzupełnieniu danych recepturowych nasz system sprawdzi poprawność wprowadzonych danych.


7. Po kliknięciu "Dodaj do zamówienia" zostaniesz poproszony zalogowanie się lub o rejestrację (w przypadku gdy nie masz jeszcze konta w naszym Salonie). Następnie system podsumuje Twoje zamówienia. Jeśli potrzebujesz faktury napisz nam o tym w notatkach.
Krok 4


8. Wybierz przycisku "Płatność" - zostaniesz poproszony o wybranie adresu bezpłatnej dostawy oraz sposobu płatności.

9. Po wpisaniu wszystkich danych zostaniesz przekierowany na stronę z podziękowaniem. GOTOWE!

Łatwe, prawda? 😃 Spotkajmy się na www.bboptic.comSprawdź naszą najnowszą kolekcję 👌

NEWSLETTER

Zdobądź informacje o nowych oprawkach, promocjach i innych. Zainspiruj się obserwując nasze social media.

SKLEP ONLINE

EDUKACJA

O NAS

POMOC

  • Facebook
  • Instagram