Szukaj

Jak zamówić okulary w Blueberry Optic - krok po kroku


Dzisiaj pokażemy krok po kroku w jaki sposób poprawnie zamówić okulary w Blueberry Optic oraz jak uzupełnić dane z recepty.Zapraszamy do krótkiego poradnika o składaniu zamówień w Salonie Blueberry Optic - abyś z łatwością wybrał swoją idealną parę okularów!

Krok 1


1. Wejdź na stronę bboptic.com i wybierz oprawki, które Ci się podobają. Dla ułatwienia wyboru możesz użyć sortowania: damskie/męskie, materiał: metal/acetat (tworzywo).


2. Kliknij w wybrany model, zostaniesz przeniesiony do strony produktu. Znajdziesz tam wszystkie informacje na temat danej oprawki. Dokładne wymiary oprawki znajdziesz pod zdjęciem danego modelu.


3. Jeśli jesteś zdecydowany/a na zakup kliknij "Kup teraz":Krok 2


4. Po kliknięciu "Kup teraz" zostaniesz przeniesiony do strony konfiguracji swoich okularów. W pierwszej kolejności poprosimy Cię o zaznaczenie typu okularów- "Mam wadę wzroku" (zgodne z Twoją receptą), "Nie mam wady wzroku" (szkła zerówki, bez korekcji). Jeżeli potrzebujesz okularów do komputera przesuń szary suwak w prawo 🙂 w przypadku gdy tego nie zrobisz w Twoje nowe oprawki wyszlifujemy szkła z antyrefleksem podstawowym.

5. Następnie zostaniesz poproszony o zaznaczenie sposobu dostarczenia recepty.

- jeśli zaznaczysz "WPISZ RĘCZNIE": w odpowiednie pola wpisz dane ze swojej recepty. Dokładną instrukcję jak prawidłowo odczytać receptę znajdziesz tutaj.- jeśli zaznaczysz "DODAJ ZDJĘCIE": dodaj plik z komputera lub smartfona.- jeśli zaznaczysz "NIE MAM RECEPTY": po prostu przejdź do następnego kroku i doślij receptę później lub skontaktuj się z nami.


Następnie wybierz "Estetykę soczewki" jeśli jest to konieczne. Jeśli nie wiesz, jakie soczewki wybrać, napisz do nas, chętnie doradzimy!Krok 3


6. Po uzupełnieniu danych nasz system sprawdzi poprawność wprowadzonych danych.


7. Po kliknięciu "Dodaj do zamówienia" wyświetli się podsumuje Twoich zakupów. Jeśli potrzebujesz faktury napisz nam o tym w notatkach.
Krok 4


8. Wybierz przycisku "Płatność" - zostaniesz poproszony o wybranie adresu bezpłatnej dostawy oraz sposobu płatności.

9. Po wpisaniu wszystkich danych zostaniesz przekierowany na stronę z podziękowaniem. GOTOWE!

Łatwe, prawda? 😃 Spotkajmy się na www.bboptic.comSprawdź naszą najnowszą kolekcję 👌

NEWSLETTER

Zdobądź informacje o nowych oprawkach, promocjach i innych. Zainspiruj się obserwując nasze social media.

SKLEP ONLINE

EDUKACJA

O NAS

POMOC

  • Facebook
  • Instagram