OKULARY KOCIE OCZY

OKULARY NA MIARĘ TWOICH OCZEKIWAŃ

14 DNI NA ZWROT

ETUI I ŚCIERECZKA W PREZENCIE

BLACK FRIDAY - 30% KOD: BF21BB

Okulary kocie oczy to aktualnie bardzo modny temat. Tzw. okulary koty dodają całej stylizacji wyrazistości i pewności siebie. W naszej ofercie znajdziesz kocie okulary korekcyjne jak i zerówki. Wszystkie modele oprawek są dokładnie zmierzone, a poszczególne wartości wypisane w zakładkę "rozmiar" danego modelu okularów korekcyjnych. 

WSZYSTKIE MODELE OKULARÓW

Okulary kocie oczy - korekcyjne, a jednak stylowe

Okulary, obok których nie przejdziesz obojętnie! Tak jednym zdaniem można podsumować kocie okulary. Jest to niewątpliwie świetna propozycja dla wszystkich Pań lubiących odważne i zwracające uwagę kształty okularów korekcyjnych. W corocznym rankingu branżowym okulary kocie oczy uplasowały się na czołowych miejscach niezależnie od konstrukcji i materiału wykonania. Projektanci stanęli na wysokości zadania, dzięki czemu mogliśmy przygotować dla Was wspaniałą kolekcję okularów.


Czemu stylowe i co tak naprawdę wyróżnia kocie okulary korekcyjne? Charakterystyczne dla tego typu okularów jest wyciągnięta górna część oprawki przypominająca szpiczaste, ostre kocie oczy. To właśnie dzięki temu są tak mocno rozpoznawalne i ganianie wpasowują się w nowoczesne trendy.

Okulary zerówki - kocie oczy

Po okulary coraz częściej sięgają również osoby nieposiadające wady wzroku. Oczywiście osoby te kierują się głównie aspektem wizualnym, natomiast równie ważna jest tutaj kwestia zdrowia i ochrony oczu. Osoby bez wady wzroku wybierające okulary zerówki kocie przy okazji ochraniają swoje oczy przed szkodliwym promieniowaniem UV oraz w przypadku wybrania odpowiedniego antyrefleksu mogą również zapewnić sobie ochronę przed działaniem światła niebieskiego, które emituje np. ekran telefonu lub monitora. Okulary zerówki kocie oczy zapewnią Ci dobry, modny wygląd oraz ochronę Twoich oczu.

Okulary kocie oczy - dla kogo?

Dla kobiet szukających niestandardowych, modnych rozwiązań, okulary korekcyjne kocie to wprost idealne rozwiązanie. Jeśli jesteś osobą pewną siebie, okulary kocie oczy wizualnie jeszcze bardziej umocnią Twoją pozycję.


Jak dopasować i kto będzie dobrze wyglądał w tego typu okularach?
Jeśli Twoja twarz jest bardziej prostokątna, kwadratowa lekko owalna okulary kocie oczy z pewnością będą Ci pasowały. Pamiętaj, aby unikać bardzo mocnego akcentowania brwi oraz makijażu, ponieważ w połączeniu z ostrym kształtem oprawki całość może wyglądać zbyt przytłaczająco. Najlepiej sprawdzi się delikatny makijaż. W przypadku buzi okrągłej zalecamy wybór innego kształtu okularów np. prostokątne.

Okulary kocie oko w sklepie BBoptic

Naszą szczególną uwagą została obdarzona cała kolekcja zawierająca modele w stylu kocich okularów. Ze względu na niestandardowy kształt oprawek, okulary kocie oczy stały się prawdziwym bestsellerem w naszym Salonie. To dla nas bardzo miła wiadomość, że tak licznie wybieracie nasz Salon i dzielicie się swoimi pozytywnymi opiniami na temat okularów przez nas wykonanych. Wielokrotnie podkreślamy, że w każdej sytuacji jesteśmy do waszej dyspozycji i chętnie pomożemy w doborze Twoich nowych okularów korekcyjnych. Oczywiście wygląd jest bardzo ważny, ale dla nas liczy się również użyteczność, zdrowie oraz komfort, który okulary muszą spełniać, abyś była z nich zadowolona. Kocie okulary to z pewnością jedno z najmodniejszych rozwiązań dotyczących okularów korekcyjnych, przekonaj się sama.